Вибори 2012

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Вибори 2012

Єдиний список кандидатів в депутати від ВО Свобода та ВО Батьківщина

Пошук кандидата у Вашому населеному пункті

Custom Search

Реклама

Лічильники


  Об’єднана опозиція випереджає Партію регіонів на виборах, — опитування

  Admin
  Admin
  Admin

  К-ть повідомлень : 572
  Дата регистрации : 03.02.2012
  01082012

  Об’єднана опозиція випереджає Партію регіонів на виборах, — опитування Empty Об’єднана опозиція випереджає Партію регіонів на виборах, — опитування

  Створювати по Admin

  Якби вибори до Верховної Ради проходили в липні, то до парламенту потрапили б 6 політичних сил: Об'єднана опозиція «Батьківщина», Партія регіонів, партія «УДАР Віталія Кличка», КПУ, ВО "Свобода" і партія "Україна - Вперед!".

  Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у кінці липня 2012 року.

  Так, 25,5% опитаних (серед тих, хто взяв би участь у виборах) проголосували б за Об'єднану опозицію, 20,3% - за Партію регіонів, 10,6% - за партію УДАР Кличка, 9,8% - за Компартію, по 4,4% - за Свободу і партію Україна — Вперед! Ще близько 1% виборців готові підтримати Народну партію (відмовилася від участі у виборах - ред.) і Нашу Україну. Решта партій не набирають більше 4%, не визначилися 19% опитаних.

  Як з'ясували соціологи, 42% опитаних однозначно взяли б участь у виборах, ще 32% - скоріше взяли б участь. Причому високий рівень мобілізації фіксується на Півночі, Заході та Сході, найнижчий — на Півдні країни та на Донбасі.

  Таким чином, констатує Рейтинг, за останні два місяці дещо зросла готовність громадян брати участь у виборах. Зокрема, на Сході зросла кількість виборців, готових піти на вибори. Причому кожен п'ятий респондент, який заявив про намір брати участь у виборах, не знає за кого голосувати: найбільше таких на Півдні та Донбасі.

  Соціологи зазначають, що за останні два місяці електоральна карта України практично не зазнала змін. Показники Об'єднаної опозиції не змінилися. Партія регіонів трохи втратила, у першу чергу, через посилення позицій комуністів на Донбасі та Півдні, де їх уже підтримує кожен п'ятий виборець.

  У цілому, сказано в дослідженні, комуністи демонструють найбільш динамічне зростання: вперше за останні кілька років рейтинг КПУ досяг 10%. Більше 10% підтримують УДАР, за останні два місяці партія додала ще 1,5%. Свобода і партія Королевської долають прохідний бар'єр за умови врахування лише голосів тих респондентів, які визначилися із вибором.

  Опитування проводилося 14-27 липня. Аудиторія дослідження: населення України віком від 18 років і старше. Опитано 2000 респондентів. Статистична похибка становить не більше 2,2%. За матеріалами: УНІАН
  Відпрацювати цю статтю: redditgoogle

  Без коментарів


   Cьогодні: Нд Лют 28, 2021 11:33 am