Вибори 2012

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Вибори 2012

Єдиний список кандидатів в депутати від ВО Свобода та ВО Батьківщина

Пошук кандидата у Вашому населеному пункті

Custom Search

Реклама

Лічильники


  Об’єднана опозиція і «Свобода» узгодили мажоритарні округи

  Admin
  Admin
  Admin

  К-ть повідомлень : 572
  Дата регистрации : 03.02.2012
  30072012

  Об’єднана опозиція і «Свобода» узгодили мажоритарні округи Empty Об’єднана опозиція і «Свобода» узгодили мажоритарні округи

  Створювати по Admin

  ВО «Свобода» та об’єднана опозиція «Батьківщина» оголосили про завершення переговорів щодо участі у виборах до Верховної Ради та спільні дії у новому парламенті.

  Відповідну заяву сьогодні на прес-конференції оголосили голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок, голови Ради об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк та керівник Центрального штабу об’єднаної опозиції Олександр Турчинов.

  Подаємо повний текст заяви, яку розповсюдила ВО "Свобода":

  «З метою повалення диктатури Януковича, ліквідації наслідків його правління та недопущення реваншу режиму кримінальної окупації, задля встановлення справедливості в політичній, правовій, економічній і соціальній сферах життя та захисту української ідентичності Всеукраїнське об'єднання “Свобода” та Об'єднана опозиція “Батьківщина” домовилися про наступне:

  I. Всеукраїнське об'єднання “Свобода” та Об'єднана опозиція “Батьківщина” беруть участь у парламентських виборах 2012 року двома виборчими списками. Перший формується на основі партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, другий – Всеукраїнським об'єднанням “Свобода”.

  II. Всеукраїнське об'єднання “Свобода” та Об'єднана опозиція “Батьківщина” узгодили між собою кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах, список яких буде затверджено на передвиборчих з’їздах. Від об’єднаної опозиції «Батьківщина» в одномандатних виборчих округах балотуватиметься 190 кандидатів у народні депутати, від ВО «Свобода» – 35 кандидатів.

  III. Всеукраїнське об'єднання “Свобода” та Об'єднана опозиція “Батьківщина” координуватимуть свої дії, зокрема, в окружних та дільничних виборчих комісіях, при організації роботи спостерігачів з метою забезпечення дотримання законодавства, рівних можливостей для всіх учасників виборчого процесу на всіх його стадіях та чесного, прозорого і справедливого встановлення результатів виборів.

  IV. Всеукраїнське об'єднання “Свобода” та Об'єднана опозиція “Батьківщина” підтверджують свої зобов’язання вести агітацію згідно з визначеними в угоді від 22 січня 2012 року принципами взаємоповаги і взаємного непоборювання між опозиційними політичними силами.

  V. Всеукраїнське об'єднання “Свобода” та Об'єднана опозиція “Батьківщина” домовилися про повну взаємодію у Верховній Раді VII скликання задля повалення режиму Януковича та погодять список спільних пріоритетних законопроектів, за які голосуватимуть у повному складі».

  Нагадаємо, 23 квітня наприкінці квітня лідери шести політичних сил («Батьківщина», Фронт змін, Народна самооборона, Реформи і порядок, «За Україну!» і НРУ Бориса Тарасюка) підписали «Декларацію єдності», в якій зобов'язалися «забезпечити перемогу демократичних сил» шляхом висунення спільного виборчого списку.

  20 червня до об’єднаної опозиції увійшла «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.
  Відпрацювати цю статтю: redditgoogle

  Без коментарів


   Cьогодні: Нд Лют 28, 2021 2:35 am