Вибори 2012

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Вибори 2012

Єдиний список кандидатів в депутати від ВО Свобода та ВО Батьківщина

Пошук кандидата у Вашому населеному пункті

Custom Search

Реклама

Лічильники


  Рейтинг на старті, січень 2012 року

  Admin
  Admin
  Admin

  К-ть повідомлень : 572
  Дата регистрации : 03.02.2012

  Рейтинг на старті, січень 2012 року Empty Рейтинг на старті, січень 2012 року

  Створювати по Admin Сб Лют 04, 2012 4:45 am

  ОКРУГ #1 (Сихівський, частина Личаківського району)

  Наразі в окрузі два лідери електоральних симпатій: представник Свободи Ю.Михальчишин (15%) та Батьківщини А.Шкіль (13%).

  Дещо менше виборців, наразі, готові проголосувати за Т.Чорновола (7%), О.Шейку (6%), А.Парубія (6%) та Д.Добродомова (5%).

  Ще менше готові підтримати В.Гірняка (3%), І.Рудницького (2%), В.Загорського (2%) та О.Мацеха (2%).

  Інших кандидатів підтримали б близько 12% виборців округу, не підтримують жодного – 15%, не визначились з вибором 15%.

  За Ю.Михальчишин, при рейтингу 15%, однозначно готові голосувати 8%, можуть розглянути можливість голосування за політика – 14%. Тобто разом він має шанси збільшити підтримку до 22%.

  За А.Шкіля, при рейтингу 13%, однозначно готові голосувати 8%, можуть розглянути можливість голосування за політика – 19%. Тобто разом він має шанси збільшити підтримку до 27%.

  Відповідно потенційно А.Шкіль має шанси у підсумку випередити Ю.Михальчишина, якому наразі поступається в рейтингах.

  Ще кілька політиків мають високий рівень електоральної привабливості, що дозволяє їм скласти серйозну конкуренцію на виборах. А.Парубій має потенціал збільшити існуючий рейтинг з 6 до 15%, А.Добродомов – з 5 до 15%, О.Шейка – з 6 до 12%.

  Лідером антирейтингу є Т.Чорновіл (маже 60% не проголосують за нього у жодному уразі).

  Варто нагадати, що на парламентських виборах 2002 у цьому окрузі саме Т.Чорновіл отримав впевнену перемогу (66%).

  Свіжий досвід балотування в окрузі має О.Шейка (Фронт змін), за якого на виборах до обласної ради 2010 проголосували 9% виборців мажоритарного округу №1. Також досвід балотування має і В.Загорський (Партія регіонів), якого підтримали 7% виборців цього округу, та П.Соболь (Пора), якого підтримали 4%. Як бачимо жоден з них не зміг підтвердити свій результат.

  Ще кілька моментів. Найбільше шансів залучити на свій бік виборців партій мають А.Парубій (для 73% прихильників Нашої України він є електорально привабливим кандидатом), Ю.Михальчишин (66% серед прихильників Свободи) та А.Шкіль (58% серед прихильників Батьківщини). Крім того, А.Парубій та А.Шкіль можуть претендувати на найбільшу кількість виборців, які не визначились з підтримкою партій – 19 та 14% відповідно. Серед прихильників інших партій за А.Парубія можуть проголосувати п’ята частина прихильників Свободи, за Д.Добродомова – Громадянської позиції, УДАРу, Батьківщини та Партії регіонів.

  Цікаво, що прихильники Партії регіонів розділились у своїх симпатіях між трьома кандидатами: В.Загорський, Т.Чорновіл та Д.Добродомов.

  Джерело: Рейтинг

   Cьогодні: Нд Лют 28, 2021 11:28 am