Вибори 2012

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Вибори 2012

Єдиний список кандидатів в депутати від ВО Свобода та ВО Батьківщина

Пошук кандидата у Вашому населеному пункті

Custom Search

Реклама

Лічильники


  Рейтинг на старті, січень 2012 року

  Admin
  Admin
  Admin

  К-ть повідомлень : 572
  Дата регистрации : 03.02.2012

  Рейтинг на старті, січень 2012 року Empty Рейтинг на старті, січень 2012 року

  Створювати по Admin Сб Лют 04, 2012 6:54 am

  ОКРУГ #3 (Франківський та Галицький райони)

  Наразі в окрузі не має яскраво вираженого лідера, відповідно маємо тісну групу претендентів. Якщо більшість з ймовірних кандидатів візьмуть участь у виборах, округ претендуватиме на назву своєрідної «групи смерті», яку часто використовують у спорті, зокрема у футболі, коли учасники вибіркової групи дуже сильні і майже рівні і неможливо наперед спрогнозувати результат.

  Маємо одразу шість ймовірних кандидатів, з відносно рівною підтримкою: С.Кубів (9%), П.Пилипенко (8%), С.Курпіль (7%), П.Писарчук (7%). Т.Стецьків (7%) та В.Пинзеник (6%).

  Значно менше, наразі, готові підтримати В.Лясковську (4%), П.Адамика (2%), Я.Кендзьора (2%).

  Інших кандидатів підтримали б близько 10% виборців округу, не підтримують жодного – 16%, не визначились з вибором 24%.


  Більшість з кандидатів мають практично рівні шанси на перемогу.

  Так, за С.Кубіва, при рейтингу 9%, однозначно готові голосувати 4%, можуть розглянути можливість голосування за політика – 13%. Тобто разом він має шанси збільшити підтримку до 17%. П.Пилипенко може збільшити підтримку з 8 до 14%, С.Курпіль – з 7 до 13%, П.Писарчук – з 7 до 11%, Т.Стецьків – з 7 до 13%, В.Пинзеник – з 6 до 14%, В.Лясковська – з 4 до 13%.

  Варто наголосити на низькій підтримці кандидата від Свободи П.Пилипенка, який з результатом 27% виграв вибори до обласної ради 2010 за мажоритарним округом №1 (куди входили і Франківський і Галицький райони), а наразі має підтримку лише на рівні 8%.

  Також варто звернути увагу на те, що Т.Стецьківа, який на парламентських виборах 2002 році виграв в окрузі з результатом 34%, наразі підтримують лише 7%, С.Курпіля, якого у 2002 році підтримали 21%, наразі підтримують також лише 7%.

  За В.Пинзеника, який у вже далекому 1998 році вигравав округ з результатом 47%, наразі готові проголосувати 6%.

  Справедливості ради варто зазначити, що В.Пинзеник Т.Стецьків мають в окрузі найвищий рівень позитивного ставлення, але більшість виборців прямо зазначили, що цього наразі замало аби голосувати за цих політиків.

  Ще кілька моментів. Найбільше шансів залучити на свій бік виборців партій мають П.Писарчук (для 70% прихильників Партії регіонів він є електорально привабливим кандидатом), С.Кубів з Фронту змін (56%) та П.Пилипенко зі Свободи (51%). Водночас Т.Стецьків та В.Пинзеник можуть претендувати на найбільшу кількість виборців, які не визначились з підтримкою партій – 12 та 9% відповідно. Крім того, Т.Стецьківа можуть підтримати близько чверті прихильників Фронту змін, кожен шостий – Батьківщини та Свободи. В.Пинзеника – кожен п’ятий прихильник УДАРу, Громадянської позиції та Батьківщини. Також П.Писарчука може підтримати кожен п’ятий прихильник УДАРу, В.Лясковську – кожен п’ятий прихильник Батьківщини та Фронту змін.


  Джерело: Рейтинг

   Cьогодні: Вт Бер 02, 2021 12:23 am