Вибори 2012

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Вибори 2012

Єдиний список кандидатів в депутати від ВО Свобода та ВО Батьківщина

Пошук кандидата у Вашому населеному пункті

Custom Search

Реклама

Лічильники


  26 ЖОВТНЯ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ТРИ ЕКЗИТ-ПОЛИ

  Admin
  Admin
  Admin

  К-ть повідомлень : 572
  Дата регистрации : 03.02.2012
  25102014

  26 ЖОВТНЯ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ТРИ ЕКЗИТ-ПОЛИ Empty 26 ЖОВТНЯ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ТРИ ЕКЗИТ-ПОЛИ

  Створювати по Admin

  На позачергових парламентських виборах 26 жовтня проведуть три екзит-поли: крім раніше оголошених Національного та Міжнародного екзит-полів, на виході із виборчих дільниць пройде опитування "Україна. Парламентські вибори-2014".

  Про це заявив директор Центру "Соціальний моніторинг" Дмитро Дмитрук на прес-конференції в середу в Києві.

  Опитування проведуть Центр "Соціальний моніторинг" та Український інститут соціальних досліджень ім. А. Яременко" на замовлення загальнонаціонального телеканалу "Інтер".

  Організатори планують опитати 26 жовтня близько 20 тис. виборців на 400 виборчих дільницях.

  "Всього буде опитано близько 18-20 тис. осіб", – повідомив Дмитрук.

  Опитування виборців в день виборів проведуть методом самостійного заповнення міні-анкет, тобто імітуватимуть процедуру таємного голосування. Респондент самостійно зазначить, за яку партію він проголосував, і надасть основні соціально-демографічні характеристики.

  За інформацією Дмитрука, передбачають, що статистична похибка вибірки складе менше 2,2% – для партій-лідерів виборчої гонки, а для інших партій – близько 1%. Попередні результати (станом на 18:00) будуть оголошені о 20:00, одразу після закриття виборчих дільниць у випуску на телеканалі "Інтер". Уточнені результати (станом на 20:00, після закриття виборчих дільниць) оприлюднять після 22:00.

  Нагадаємо, консорціум "Національний екзит-пол'2014", до якого входять Фонд "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва", Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, проведе свій екзит-пол. Інший, "Міжнародний екзит-пол", організують уряд Канади, Соціологічна група "Рейтинг" (Україна), Baltic Surveys /The Gallup Organization (Вільнюс), за підтримки Міжнародного республіканського інституту (The International Republican Institute – IRI).
  Відпрацювати цю статтю: redditgoogle

  Без коментарів


   Cьогодні: Чт Лют 25, 2021 5:17 am