Вибори 2012

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Вибори 2012

Єдиний список кандидатів в депутати від ВО Свобода та ВО Батьківщина

Пошук кандидата у Вашому населеному пункті

Custom Search

Реклама

Лічильники


  "Свободівець": Із Регіонами ми можемо голосувати лише за заборону Компартії

  Admin
  Admin
  Admin

  К-ть повідомлень : 572
  Дата регистрации : 03.02.2012
  01112012

  "Свободівець": Із Регіонами ми можемо голосувати лише за заборону Компартії Empty "Свободівець": Із Регіонами ми можемо голосувати лише за заборону Компартії

  Створювати по Admin

  ВО "Свобода" не збирається співпрацювати з Партією регіонів у Верховній Раді, винятком може стати питання заборони Комуністичної партії в Україні.

  Про це заявив №4 у списку партії "Свобода" Ігор Мірошниченко, коментуючи газеті "Комерсант-Україна" пропозицію лідера ПР і прем'єра Миколи Азарова до опозиції взяти участь у формуванні парламентської більшості.

  "Партія "Свобода" разом із Партією регіонів може голосувати тільки за одне питання – заборона Компартії. В решті ми не будемо з ними співпрацювати ні за яких умов", - запевнив він.

  Мірошниченко додав, що "Свобода" разом із об'єднаною опозицією "Батьківщина" буде намагатися "відсторонити Віктора Януковича від влади".

  У партіях "Батьківщина" й УДАР прем'єру також відповіли категоричною відмовою.

  "Микола Азаров – це злочинець, який покриває фальсифікації виборів, тож нехай прибереже свої заклики на той час, коли зробить явку з повинною!", - заявив народний депутат від "БЮТ-Батьківщина" Сергій Пашинський.

  "УДАР не бачить себе в коаліції ні з ПР, ні з комуністами, ми будемо об’єднувати свою діяльність із "Батьківщиною" і "Свободою", - сказав №10 у списку УДАР Павло Розенко.

  Напередодні прем’єр Азаров запропонував опозиції взяти участь у формуванні парламентської більшості разом із Партією регіонів і КПУ.

  Українська правда
  Відпрацювати цю статтю: redditgoogle

  Без коментарів


   Cьогодні: Нд Лют 28, 2021 9:59 am