Вибори 2012

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Вибори 2012

Єдиний список кандидатів в депутати від ВО Свобода та ВО Батьківщина

Пошук кандидата у Вашому населеному пункті

Custom Search

Реклама

Лічильники


  Підсумки спостереження ОПОРИ

  Admin
  Admin
  Admin

  К-ть повідомлень : 572
  Дата регистрации : 03.02.2012
  29102012

  Підсумки спостереження ОПОРИ Empty Підсумки спостереження ОПОРИ

  Створювати по Admin

  Через DDos атаку хостингу ОПОРА перенесла оприлюднення швидкого статистичного підрахунку голосів.

  У зв’язку з DDos атакою серверів організації, які обробляли інформацію від короткотермінових спостерігачів, Громадянська мережа ОПОРА переносить прес-конференцію, заплановану на 9.30 ранку 29 жовтня.

  Протягом доби сайт та хостинг, на якому ОПОРА обробляє інформацію та зберігає базу даних порушень, піддавались масштабним DDos атакам, внаслідок чого перераховані інструменти були не доступні. DDos атака здійснювалась поза меж України, зокрема із території Китаю та Кореї. Проаналізувавши ip-адреси комп’ютерів, що здійснювали напад, було виявлено, що напад здійснювали 2000 (дві тисячі) машин. Внаслідок чого сайт oporaua.org, map.oporaua.org та хостинг збереження мережі вийшли з ладу.

  30 жовтня о 11:30 в приміщенні інформаційного агентства УНІАН за адресою вул. Хрещатик, 4 відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА «Підсумки спостереження ОПОРИ. Результати швидкого статистичного підрахунку голосів».

  ОПОРА оприлюднить кількісну явку виборців та підсумки голосування у Верховну Раду згідно зі швидким статистичним підрахунком голосів, яку проводить мережа на основі фактичних офіційних результатів.

  Завдяки 3500 своїх спостерігачів по всій Україні представники ОПОРИ нададуть інформацію стосовно наявності правопорушень на виборчих дільницях. А також проведуть аналіз діяльності органів та установ, відповідальних за організацію виборів під час процесу голосування, підрахунку та обробки інформації.

  http://oporaua.org
  Відпрацювати цю статтю: redditgoogle

  Без коментарів


   Cьогодні: Ср Лют 24, 2021 1:06 pm