Вибори 2012

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Вибори 2012

Єдиний список кандидатів в депутати від ВО Свобода та ВО Батьківщина

Пошук кандидата у Вашому населеному пункті

Custom Search

Реклама

Лічильники


  Українська платформа "Собор" знімається задля перемоги опозиції

  Admin
  Admin
  Admin

  К-ть повідомлень : 572
  Дата регистрации : 03.02.2012
  25102012

  Українська платформа "Собор" знімається задля перемоги опозиції Empty Українська платформа "Собор" знімається задля перемоги опозиції

  Створювати по Admin

  На з'їзді Української платформи Собор було прийнято рішення зняти з виборів партійний список кандидатів у народні депутати. Для більшості делегатів несподіваним воно не стало – ще у вересні лідери «Собору» пообіцяли відкликати список, якщо до середини жовтня результати соціологічних досліджень не будуть гарантувати партії подолання 5-ти відсоткового прохідного бар'єру.
  Тим не менш перший номер у списку «Собору» письменник Віталій КАПРАНОВ вважає, що партія не помилилася з передвиборчою програмою. «Ідеологія, яка об'єднує державу і суспільство, необхідна, – заявив він. – Ми переконалися, що стандартні прийоми агітації вже не працюють. Сьогодні люди на мітинги не ходять, негатив до політиків величезний. Навіть витративши стільки грошей, скільки Наталія КОРОЛЕВСЬКА, пробитися до людей абсолютно неможливо – це дуже важливий для нас висновок».
  «Ми закликаємо й інші політичні сили, які вважають себе опозиційними, але не долають прохідний бар'єр, зробити мужній і чесний крок і зняти з виборчих перегонів свої списки», – заявив на з'їзді голова «Собору» народний депутат Павло ЖЕБРІВСЬКИЙ. Він підкреслив, що «Собор» не відмовляється від участі у виборах на користь якої-небудь конкретної політичної сили: «Ми закликаємо не голосувати за Партію регіонів, за комуністів, за КОРОЛЕВСЬКУ, оскільки вони готові сформувати антиукраїнську більшість. Хто готовий голосувати за "Батьківщину" – нехай голосує, за "Свободу" – нехай голосує, за УДАР – нехай голосує. У даному випадку мають бути прийняті рішення відповідно до переваг».

  Джерело: Телеграф
  Відпрацювати цю статтю: redditgoogle

  Без коментарів


   Cьогодні: Ср Лют 24, 2021 12:52 pm