Вибори 2012

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Вибори 2012

Єдиний список кандидатів в депутати від ВО Свобода та ВО Батьківщина

Пошук кандидата у Вашому населеному пункті

Custom Search

Реклама

Лічильники


  Олексій Кайда

  Admin
  Admin
  Admin

  К-ть повідомлень : 572
  Дата регистрации : 03.02.2012

  Олексій Кайда Empty Олексій Кайда

  Створювати по Admin Чт Серп 02, 2012 2:14 am

  Голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода", голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда.
  Admin
  Admin
  Admin

  К-ть повідомлень : 572
  Дата регистрации : 03.02.2012

  Олексій Кайда Empty Біографія

  Створювати по Admin Вт Серп 07, 2012 4:13 am

  Олексій Кайда Kayda_oleksiy_180x240_001Олексій Кайда народився в Бердянську на Запоріжжі. Перше осмислення національної гідності прийшло на уроках української літератури у 9 класі – учителька ознайомлювала учнів з забороненими творами українських письменників. 1988 року за її ініціативи було зорганізовано перший і єдиний вертеп у Бердянську. До нього увійшов і Олексій Кайда. "Ми й не знали, як це робиться. Був, фактично, набір щедрівок і колядок, з якими приходили до родичів і знайомих. Але люди до першої ночі не сідали за стіл, бо знали, що йде вертеп. А проводжали нас зі сльозами на очах" (з інтерв'ю). Олексій був одним із засновників Товариства української мови ім. Тараса Шевченка у Бердянську. 1989 року вступає до Львівської політехніки. "Мені було байдуже, у якому виші вчитися. Я вступав до Львова. Тут була революція, тут були важливі для України події" (з інтерв'ю).

  У Львові Олексій поринає у політичне життя. Бере участь у мітингах і демонстраціях. Збирає і надсилає зі Львова до Бердянська патріотичну літературу. Перевозить друкарські машинки, на яких на Сході України друкують листівки. Проти нього, його рідних та друзів організовують провокації. Одна з них закінчилась трагічно для Олексієвого брата – він залишився інвалідом. Після проголошення Незалежності на два роки припиняє політичну діяльність. "Було розчарування. Коли прийшли перші демократи, вони нічого не змінили" (з інтерв'ю). У політику повертається 1993 року. Бере участь у студентських загонах, які їдуть до Києва пікетувати Верховну Раду на знак протесту проти підписання масандрівських угод. Вступає до лав партії. Відтоді зі "Свободою". Працював у виконкомі Винниківської міської ради, потім помічником народного депутата Олега Тягнибока, помічником голови Львівської обласної ради, заступником міського голови м. Винники. 2002 року закінчив Українську академію державного управління при Президентові України в Києві. З 2006 року – депутат Львівської обласної ради. Керує секретаріатом ВО "Свобода".

  Два роки поспіль – у 2007 та 2008 роках – експертна група у складі 37 журналістів, політологів, соціологів визнає його кращим депутатом Львівської обласної ради – зі 120 обранців.

  У березні 2009 року обраний депутатом Тернопільської обласної ради за списком ВО "Свобода". Невдовзі обраний головою Тернопільської обласної ради. Олексій Кайда – перший націоналістичний голова обласної ради в Україні.

  За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви Патріарх Київським і всієї Руси-України Філарет нагородив Олексія Кайду Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня.

  Одружений. Разом з дружиною Оксаною виховує сина Богодара.

   Cьогодні: Нд Лют 28, 2021 12:53 am