Вибори 2012

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Вибори 2012

Єдиний список кандидатів в депутати від ВО Свобода та ВО Батьківщина

Пошук кандидата у Вашому населеному пункті

Custom Search

Реклама

Лічильники


  Декларація єдності

  Admin
  Admin
  Admin

  К-ть повідомлень : 572
  Дата регистрации : 03.02.2012
  24052012

  Декларація єдності Empty Декларація єдності

  Створювати по Admin

  Ми, лідери двох найбільших опозиційних сил - Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» та партії «Фронт Змін» - звертаємось до українського народу із закликом підтримати Об'єднану опозицію в її боротьбі з режимом Януковича.

  Ми заявляємо про наше об'єднання для перемоги на парламентських виборах, відновлення в Україні демократії та справедливості. Влада буде служити суспільству, національне багатство використовуватиметься для потреб усіх громадян, а не можновладців, кожна людина зможе власною працею заробити на гідне життя. Ми припинимо розграбування країни і знущання над правами громадян - нинішня влада понесе за це відповідальність.

  Зараз надзвичайно відповідальний момент, який визначатиме майбутнє України: або в сім'ї вільних європейських націй, або серед тоталітарних режимів та держав-ізгоїв. Український народ має право жити у вільній, демократичній, заможній країні. Обов'язок Об'єднаної опозиції - зробити все для того, щоб це відбулося. Ми готові довести, що спільна мета може бути вищою за особисті амбіції.

  Наші політичні сили сформують спільний список на виборах та узгодять своїх кандидатів в мажоритарних округах. Законодавство забороняє участь блоків у виборах, тому єдиний список буде сформований на основі партії «Батьківщина» як найбільш рейтингової опозиційної сили. Його очолять Юлія Тимошенко і Арсеній Яценюк як найбільш рейтингові опозиційні політики.

  Ми сформуємо у новій Верховній Раді демократичну більшість, обмежимо всевладдя Януковича і повернемо владу українському народу. Наше об'єднання має стратегічний характер - після парламентських виборів ми продовжимо спільно працювати і забезпечимо перемогу демократичних сил на виборах Президента.

  Для всіх демократичних партій настав час зрозуміти, що сьогодні немає окремих інтересів та окремих пріоритетів. Є один інтерес і один пріоритет - Українська демократична держава і людина, як найвища цінність. Заради цього ми співпрацюватимемо з усіма, хто бореться з існуючим режимом. Ми щиро вдячні нашим соратникам по опозиційній боротьбі за рішення об'єднатися в єдину потужну демократичну команду.

  Жоден політик і жодна політична сила не побудують нової країни без підтримки людей. І саме тому ми закликаємо і просимо громадян України підтримати наше єднання і нашу боротьбу.

  Гаяти часу не можна, час боротися і час перемагати разом!

  Віримо і впевнені, що вже восени цього року український народ підтримає Об'єднану опозицію для того, щоб разом творити нову, справедливу Україну!


  ВО «Батьківщина» Партія «Фронт Змін»
  Юлія Тимошенко Арсеній Яценюк


  http://frontzmin.ua/mediafiles/pdf/declaration.pdf  Відпрацювати цю статтю: redditgoogle

  Без коментарів


   Cьогодні: Нд Лют 28, 2021 10:37 am