Центр – місто Тисмениця.
Межі: частина міста Івано-Франківська (виборчі дільниці № 260885, 260886, 260908 – 260910, 260918, 260944, 260945), Тисменицький, Тлумацький райони, частина Галицького району (виборчі дільниці № 260087 – 260105, 260110 – 260129, 260131, 260132, 260134 – 260139, 260141 – 260153, 260155 – 260164).
Кількість виборців – 164 259.
Населені пункти округу:
с Вовчинець
с Крихівці
с Микитинці
с Угорники
с Хриплин
м Бурштин
с Вигівка
м Галич
смт Більшівці
с Слобідка Більшівцівська
с Блюдники
с Ганнівці
с Курипів
с Пукасівці
с Темирівці
с Бовшів
с Делієве
с Бишів
с Демешківці
с Німшин
с Поплавники
с Придністров'я
с Дем'янів
с Дитятин
с Набережне
с Хохонів
с Дорогів
с Колодіїв
с Дубівці
с Жалибори
с Задністрянське
с Залуква
с Шевченкове
с Кінашів
с Кінчаки
с Кремидів
с Озерце
с Садки
с Коростовичі
с Куропатники
с Кукільники
с Загір'я-Кукільницьке
с Курів
с Лани
с Маріямпіль
с Водники
с Медуха
с Ворониця
с Межигірці
с Нараївка
с Насташине
с Куничі
с Нові Скоморохи
с Підшумлянці
с Старі Скоморохи
с Озеряни
с Слобода
с Перлівці
с Острів
с Суботів
с Поділля
с Старий Мартинів
с Різдвяни
с Тенетники
с Новий Мартинів
с Тумир
с Тустань
с Яблунів
м Тисмениця
смт Єзупіль
смт Лисець
с Березівка
с Братківці
с Вільшаниця
с Ганнусівка
с Добровляни
с Довге
с Драгомирчани
с Загвіздя
с Клубівці
с Клузів
с Козина
с Колодіївка
с Липівка
с Нова Липівка
с Студинець
с Майдан
с Нова Гута
с Марківці
с Одаї
с Милування
с Нові Кривотули
с Терновиця
с Павлівка
с Підлісся
с Підлужжя
с Підпечери
с Побережжя
с Посіч
с Пшеничники
с Погоня
с Радча
с Рибне
с Рошнів
с Сілець
с Слобідка
с Старі Кривотули
с Красилівка
с Старий Лисець
с Стебник
с Стриганці
с Тязів
с Угринів
с Узин
с Хом'яківка
с Черніїв
с Чорнолізці
с Чукалівка
с Ямниця
м Тлумач
смт Обертин
с Гончарів
с Бортники
с Братишів
с Загір'я
с Будзин
с Мостище
с Одаїв
с Суходіл
с Вікняни
с Гавриляк
с Гарасимів
с Гостів
с Гринівці
с Грушка
с Мельники
с Делева
с Луг
с Долина
с Живачів
с Жуків
с Олещин
с Ісаків
с Колінці
с Королівка
с Кутище
с Грабичанка
с Лиса Гора
с Надорожна
с Нижнів
с Бушкалик
с Купелів
с Смерклів
с Озеряни
с Олеша
с Соколівка
с Олешів
с Антонівка
с Буківна
с Остриня
с Палагичі
с Гончарівка
с Локітка
с Попелів
с Петрилів
с Вільне
с Діброва
с Золота Липа
с Новосілка
с Петрів
с Сокирчин
с Підвербці
с Прибилів
с Пужники
с Тарасівка
с Хотимир
с Жабокруки
с Яківка
Межі: частина міста Івано-Франківська (виборчі дільниці № 260885, 260886, 260908 – 260910, 260918, 260944, 260945), Тисменицький, Тлумацький райони, частина Галицького району (виборчі дільниці № 260087 – 260105, 260110 – 260129, 260131, 260132, 260134 – 260139, 260141 – 260153, 260155 – 260164).
Кількість виборців – 164 259.
Населені пункти округу:
с Вовчинець
с Крихівці
с Микитинці
с Угорники
с Хриплин
м Бурштин
с Вигівка
м Галич
смт Більшівці
с Слобідка Більшівцівська
с Блюдники
с Ганнівці
с Курипів
с Пукасівці
с Темирівці
с Бовшів
с Делієве
с Бишів
с Демешківці
с Німшин
с Поплавники
с Придністров'я
с Дем'янів
с Дитятин
с Набережне
с Хохонів
с Дорогів
с Колодіїв
с Дубівці
с Жалибори
с Задністрянське
с Залуква
с Шевченкове
с Кінашів
с Кінчаки
с Кремидів
с Озерце
с Садки
с Коростовичі
с Куропатники
с Кукільники
с Загір'я-Кукільницьке
с Курів
с Лани
с Маріямпіль
с Водники
с Медуха
с Ворониця
с Межигірці
с Нараївка
с Насташине
с Куничі
с Нові Скоморохи
с Підшумлянці
с Старі Скоморохи
с Озеряни
с Слобода
с Перлівці
с Острів
с Суботів
с Поділля
с Старий Мартинів
с Різдвяни
с Тенетники
с Новий Мартинів
с Тумир
с Тустань
с Яблунів
м Тисмениця
смт Єзупіль
смт Лисець
с Березівка
с Братківці
с Вільшаниця
с Ганнусівка
с Добровляни
с Довге
с Драгомирчани
с Загвіздя
с Клубівці
с Клузів
с Козина
с Колодіївка
с Липівка
с Нова Липівка
с Студинець
с Майдан
с Нова Гута
с Марківці
с Одаї
с Милування
с Нові Кривотули
с Терновиця
с Павлівка
с Підлісся
с Підлужжя
с Підпечери
с Побережжя
с Посіч
с Пшеничники
с Погоня
с Радча
с Рибне
с Рошнів
с Сілець
с Слобідка
с Старі Кривотули
с Красилівка
с Старий Лисець
с Стебник
с Стриганці
с Тязів
с Угринів
с Узин
с Хом'яківка
с Черніїв
с Чорнолізці
с Чукалівка
с Ямниця
м Тлумач
смт Обертин
с Гончарів
с Бортники
с Братишів
с Загір'я
с Будзин
с Мостище
с Одаїв
с Суходіл
с Вікняни
с Гавриляк
с Гарасимів
с Гостів
с Гринівці
с Грушка
с Мельники
с Делева
с Луг
с Долина
с Живачів
с Жуків
с Олещин
с Ісаків
с Колінці
с Королівка
с Кутище
с Грабичанка
с Лиса Гора
с Надорожна
с Нижнів
с Бушкалик
с Купелів
с Смерклів
с Озеряни
с Олеша
с Соколівка
с Олешів
с Антонівка
с Буківна
с Остриня
с Палагичі
с Гончарівка
с Локітка
с Попелів
с Петрилів
с Вільне
с Діброва
с Золота Липа
с Новосілка
с Петрів
с Сокирчин
с Підвербці
с Прибилів
с Пужники
с Тарасівка
с Хотимир
с Жабокруки
с Яківка