Вибори 2012

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Вибори 2012

Єдиний список кандидатів в депутати від ВО Свобода та ВО Батьківщина

Пошук кандидата у Вашому населеному пункті

Custom Search

Реклама

Лічильники


  Перемога свободівця Євгена Мельника

  Admin
  Admin
  Admin


  К-ть повідомлень : 572
  Дата регистрации : 03.02.2012

  Перемога свободівця Євгена Мельника Empty Перемога свободівця Євгена Мельника

  Створювати по Admin Ср Жовт 31, 2012 9:40 am

  Кандидат у народні депутати України у Володимир-Волинському виборчому окрузі №19 від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та ВО "Батьківщина", заступник голови Волинської обласної організації ВО "Свобода", депутат Волинської облради Євген Мельник за підсумками 100-відсоткового підрахунку голосів здобуває переконливу перемогу над "грошовими мішками" та "незалежними благодійниками".

  Зокрема, за єдиного кандидата від об'єднаних сил опозиції Євгена Мельника проголосувало 33,7 тисяч волинян (36,5% голосів виборців). Результат Євгена Мельника більш ніж удвічі вищий за провладного кандидата і місцевого нафто-цукрового олігарха Сергія Ковальчука, який набрав 17,1% (15,8 тисяч голосів виборців).

  Третє місце посів депутат-"тушка" з Волинської облради Валерій Діброва (11,8% і 10,9 тисяч голосів відповідно).

  Не підтримали волиняни й донецького мільйонера Геннадія Частякова, який під час виборчої кампанії нерідко вдавався до непрямого підкупу виборців. За нього проголосували лише 9,15%.

  Коментуючи таку високу довіру волинян, Євген Мельник сказав наступне: "Ви довірили мені представляти ваші інтереси в оновленому українському парламенті, і тепер я матиму за велику честь та свій громадянський обов'язок докласти максимальних зусиль, аби усунути від влади олігархічні клани та здійснити вкрай необхідні, системні докорінні перетворення в Україні. Ваша рука не здригнулася зробити свій свідомий вибір на мою користь,і тепер моя рука не здригнеться змінити все на користь українців!"
  Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"

   Cьогодні: Чт Жовт 06, 2022 4:34 pm