Вибори 2012

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Вибори 2012

Єдиний список кандидатів в депутати від ВО Свобода та ВО Батьківщина

Пошук кандидата у Вашому населеному пункті

Custom Search

Реклама

Лічильники


  День Конституції Харківська влада розпочала розбоєм

  Admin
  Admin
  Admin

  К-ть повідомлень : 572
  Дата регистрации : 03.02.2012
  28062012

  День Конституції Харківська влада розпочала розбоєм Empty День Конституції Харківська влада розпочала розбоєм

  Створювати по Admin

  У ніч з 27 на 28 червня 2012 року о 12-й годині ночі у Харкові почали зносити приватну кав'ярню свободівця Олега Дебелого. Перед тим за вказаним приміщенням кілька годин слідкували спеціальні служби та особи в цивільному, схожі на тих, які раніше влаштовували побоїща на Клочківській та Одеській.

  Передувала цій події участь Олега Дебелого в акції протесту підприємців проти безкінечних поборів з боку міської ради. Як відомо, свободівець під час акції наважився озвучити суть проблеми, адже кілька місяців тому представники міської ради вимагали від підприємців багатотисячні "внески" задля нібито "збереження та реконструкції Комунального ринку". Коли ж підприємці зробили такі "внески", погрози з боку міської ради не припинилися навпаки, там заявили, що грошей вони буцімто не отримували і знову вимагали заплатити.

  Свободівець Олег Дебелий наважився озвучити прізвище того, хто збирав гроші – це Роман Веприцький. Учора саме він керував зносом, привізши з собою журналістів, людей у цивільному, міліцію та загони "Беркута", озброєні автоматами. Міліція, яку громадяни кликали на допомогу, стояла обабіч дороги і бездіяльно спостерігала за тим, що відбувається.

  "Ми стали свідками вибіркового правосуддя, коли, розмахуючи якимись рішеннями міської ради, зухвало руйнують бізнес людини, яка не згодна мовчати. Малолітніх шавок у бронежилетах під спортивним одягом, міліцію та озброєних автоматами "правоохоронців" кинули посеред ночі на мирних неозброєних громадян, які намагалися захистити законний бізнес Олега Дебелого, що становить єдине джерело доходу для сім'ї з трирічною дитиною" прокоментував ситуацію учасник захисту свободівець Валерій Коник.

  Попри відсутність достатніх документів для зносу та потужний спротив громадськості, з 12-ї ночі до 6-ї ранку кав'ярню свободівця зрівнювали з землею.

  "Олег Дебелий озвучив те, що й так знали багато харківців, але мало хто наважувався сказати вголос. У Харківській міській "гєпораді" миттєво назріло рішення взірцево покарати того, хто відкрито виступає на захист прав інших підприємців, а не шукає можливості врятувати свою особисту ділянку.

  Ми вже оголосили про ініціювання міського референдуму. Виходимо з простої істини: позавчора побоїще на Клочківській, яке "кришували" мєнти, вчора знесення ринку на Одеській, сьогодні руйнування нерухомого майна з усіма документами на Комунальному ринку. Для тих підприємців, які ще вірять у "мантри" про "можливість домовитися" з цією міською радою, це мусить стати реальним поштовхом", заявив голова Харківського організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ігор Швайка.

  Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"
  Відпрацювати цю статтю: redditgoogle

  Без коментарів


   Cьогодні: Нд Лют 28, 2021 2:16 am